23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Polityka

Sensacyjne zakończenie kariery Tomasza Poręby

REKLAMA

Wstrząsające wieści dla fanów i przeciwników: Tomasz Poręba (51 l.), znany i ceniony europarlamentarzysta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpacia, ogłosił swoje odejście z bieżącej polityki. W emocjonującym poście na mediach społecznościowych Poręba odsłonił kulisy swojej decyzji, która jak się okazuje, była przemyślana przez prawie rok!

„Przede mną ostatnie głosowanie i sesja Parlamentu Europejskiego. Dalszego ciągu nie będzie,” napisał Poręba, zaskakując swoich obserwatorów. W swoim przesłaniu, Poręba z dumą wymienia liczne osiągnięcia swojej politycznej kariery, od monumentalnych projektów infrastrukturalnych po znaczące inwestycje sportowe, które zmieniły oblicze lokalnych społeczności od Sanoka po Stalową Wolę.

Dumny i zadowolony: Odejście z głową wysoko podniesioną

„Odchodzę z podniesioną głową i poczuciem, że wiele w tych ostatnich latach wspólnie udało się zrobić. Po to poszedłem do polityki, aby zrobić coś konkretnego, co będzie służyło ludziom przez lata,” wyznał Poręba, podkreślając swoje zaangażowanie i oddanie dla dobra publicznego.

Poręba nie zapomniał także podziękować swoim współpracownikom i tysiącom osób, które go wspierały przez lata. Jego emocjonalne pożegnanie z polityką pokazuje, jak wielkie znaczenie dla niego miały relacje budowane przez lata służby publicznej.

Co dalej dla Poręby i PiS?

Tomasz Poręba z pewnością nie zniknie z życia publicznego, a jego dalsze kroki będą niezmiennie śledzone zarówno przez zwolenników, jak i krytyków. To historia, która na pewno jeszcze nieraz zaskoczy!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj