24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Dramatyczny pożar hotelu

Wszystko zabrał ogień

REKLAMA

To była dramatyczna noc. W nocy z 28 na 29 kwietnia około godz. 2 dyżurny Stanowiska Kierowania w Ustrzykach Dolnych otrzymał alarmujące zgłoszenie. Doszło do pożaru Hotelu – Restauracji Gościniec Dębowa Gazdówka, położonego w malowniczej miejscowości Łodyna. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia skierowane zostały liczne zastępy strażackie z całego regionu.

W akcji gaśniczej uczestniczyły jednostki z powiatów bieszczadzkiego, leskiego, przeworskiego, sanockiego oraz krośnieńskiego. Do działań dołączyła również grupa operacyjna Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego. W sumie w walce z żywiołem brało udział 22 zastępy strażackie, co stanowi około 80 strażaków, którzy nieustannie walczyli z rozprzestrzeniającymi się płomieniami.

Niestety, mimo heroicznych starań strażaków, pożar pochłonął jedno ludzkie życie. W pogorzelisku odnaleziono zwęglone ciało, co tylko potwierdza tragiczny wymiar tego zdarzenia. Na miejscu zdarzenia trwają intensywne czynności dochodzeniowe prowadzone przez policję, które są nadzorowane przez prokuraturę. Celem śledztwa jest ustalenie przyczyn wybuchu pożaru oraz okoliczności prowadzących do śmierci ofiary.

Tragiczny incydent w Gościńcu Dębowa Gazdówka poruszył lokalną społeczność, a echa wydarzenia odbijają się szeroko w regionalnych i ogólnopolskich mediach. Wszyscy zastanawiają się, co mogło doprowadzić do tak niszczycielskiego pożaru i czy można było uniknąć tej tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj