23.8 C
Rzeszów
piątek, 22 września, 2023

Kaufland przy Rejtana zaprasza klientów!

REKLAMA

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier handlowych w tym roku w mieście. Przy al. Rejtana w Rzeszowie powstał nowy market sieci Kaufland. Działa od 24 listopada.

Łowcy handlowych okazji już dużo wcześniej zakreślili datę otwarcia w kalendarzu. Przygotowano wiele atrakcji i promocji. Paniom wręczano róże.

Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie był budowany od kwietnia tego roku. Zajął miejsce po Castoramie, która przeprowadziła się do sąsiedniej hali, po byłej Tesco.

Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie: Parking z parkomatami

Dawna hala Castoramy musiała zostać przebudowana. Trzeba było ją nieco skrócić, aby dopasować do kauflandowych standardów. Powierzchnia budynku się zmniejszyła do 6000 mkw, ale za to zwiększył się parking, który został całkowicie przebudowany i wyłożony nową kostką. Swobodnie zatrzyma się tu 200 samochodów. Ale uwaga! Są parkomaty i zostawienie samochodu dłużej niż na czas zakupów wiąże się z opłatą.

Darmowe są pierwsze 2 godziny. Za każdą następną trzeba zapłacić 4 zł. Parking jest płatny 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu.

Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie: Zdanie klientów

Co o otwarciu marketu sądzą klienci? Z naszej szybkiej sondy wynika, że są zadowoleni. – Po likwidacji Tesco brakowało w tej części miasta większego sklepu spożywczego. Kaufland jest ciekawą alternatywą dla pobliskiego E. Leclerca, przy którym zwłaszcza w weekendy jest trudno zaparkować – mówi młoda mama z 10-letnią córką.

Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie: Liczne udogodnienia dla klientów. Jest nawet automat skupu butelek!

W nowym Kauflandzie jest wszystko, co jest dostępne w marketach tej sieci. Czyli sprawdzony układ półek, a także m.in. kasy samoobsługowe, nowoczesne ekrany digital signage, automaty skupu kaucjonowanych butelek, szafki depozytowe oraz oznaczenia z nazwami towarów, ułatwiające poruszanie się po sklepie. Jest też niewielki pasaż handlowy z oddzielnymi boksami, w którym mieści się m.in. kwiaciarnia.

– Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – zaznacza Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Kaufland jest obecny w Polsce już od 21 lat i obecnie posiada 238 marketów w całym kraju. W Rzeszowie pierwszy sklep tej siedzi powstał przy ul. Okulickiego.

48
Zakupy

W jakiej sieci sklepów najbardziej lubisz robić zakupy?

family 2923690 1280

Dziękujemy za Twój głos

Zobacz też:

Lidl, Aldi i co jeszcze? Nowe sklepy powstają w mieście

Wprowadzają darmową komunikację. Pierwsze takie miasto w regionie!

Ceny cukru znów skoczyły w górę

„Marian, tu jest jakby luksusowo”. Tak wygląd najnowocześniejsza Biedronka w mieście

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA