14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

„Marian, tu jest jakby luksusowo”. Tak wygląd najnowocześniejsza Biedronka w mieście

REKLAMA

– Marian, tu jest jakby luksusowo – powiedziałby pewnie Ewa Kasprzyk, „docentowa” z Kogel Mogel, odwiedzając nową Biedronkę przy ul. Strażackiej w Rzeszowie.

Sklep jest po remoncie, który trwał kilka tygodni. 6 października znów obsługuje klientów. Warto odwiedzić to miejsce, bo to teraz najnowocześniejszy market tej sieci w mieście.

Sklep ma nowy układ, nowoczesne oświetlenie, nowe regały. Nowością jest stoisko z mięsem, wędlinami i serami na wagę. Obok jest stale podgrzewana gablota, z której można samemu zapakować pieczonego kurczaka. Jest też osobna strefa dla winiarzy.

Biedronka przy ul. Strażackiej to nowy standard sieci i druga zmodernizowana w okolicy. Niedawno remont przeszedł punkt przy ul. Rejtana. Nie ma w nim jednak oddzielnego stoiska mięsnego z personelem, który wydaje towar.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj