23.3 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Puls dnia. 2 maja

REKLAMA

Nagłówki dnia, skrót wiadomości:

Święto flagi

2 maja to wyjątkowy dzień – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia eksponujemy Biało-Czerwoną w oknach czy na balkonach mieszkań i domów. Ten gest to wyraz naszego patriotyzmu i dumy z tego, że jesteśmy Polakami.

dzien flagi w rzeszowie1

07:39 | 2 maja

Krwawy dramat pod Stalową Wolą

w Bąkowie, w gminie Pysznica (powiat stalowowolski) 29-latek zabił swoją matkę siekierą i ciężko ranił swoich dziadków. Babcia zmarła w szpitalu. Zabójca zbiegł i poszukiwania prowadziła policja. Udało się go zatrzymać kilkanaście godzin po zdarzeniu w okolicy. 1 maja został aresztowany.

07:39 | Rodzinna tragedia

Boeing w SkyRes

Firma wynajęła 6600 mkw powierzchni w biurowcu w Rzeszowie.

07:22 | Inwestycje

Sukces Miłosza (13 l.) z Rzeszowie

Choć nie wygrał finału, dotrwał do ostatniego odcinka popularnego telewizyjnego show. Miłosz Skierski z Rzeszowa to nowa muzyczna gwiazda. Jeszcze o nim usłyszymy.

07:19 | The Voice Kids

Senior oszukany metodą na policjanta

20 tys. zł stracił senior oszukany metodą na policjanta. Na jego telefon stacjonarny zadzwoniła osoba, która przedstawiła się jako policjantka z Tyczyna. Kobieta poinformowała seniora, że prowadzona jest operacja specjalna i prosi go o pomoc. Do rozmowy włączył się też prokurator. Straszy pan dokonał przekazu pieniężnego na konto w Wielkiej Brytanii.

07:10 | Łańcut

Wyrok za zbrodnię w Nowej Sarzynie

Zamordował sąsiadkę, bo nie dostał 100 zł za wódkę. W Sądzie Okręgowym w Rzeszowie zapadł wyrok.

07:06 | Nowa Sarzyna

Guz ważył 100 kilogramów

Miała go 24-latka, która zgłosiła się do szpitala w Rzeszowie. Medycy z kliniki im. Chopina przeprowadzili operację.

07:06 | Rzeszów

Zmiana w biletach

Radni się zgodzili i będzie mała rewolucja w biletach MPK w Rzeszowie. Od 1 czerwca bilet jednorazowy – 40 minutowy zostanie wydłużony do 60 minut. Z tym biletem można się przesiadać. Cena pozostaje bez zmian. To 5 zł za bilet normalny.

07:05 | MPK

W tym roku wzrośnie płaca minimalna

W tym roku czeka nas od 1 lipca podwyżka płacy minimalnej. To zatwierdzone! Ale przyszłe prognozy wskazują, że od 2024 r. stawki za pracę mogą jeszcze wzrosnąć i przebić 4 tys. zł brutto.

07:00 | Finanse

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj