22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Boeing wynajmuje wieżowiec w Rzeszowie

REKLAMA

Amerykański Boeing to największy na świecie producent samolotów. Lotniczy gigant od kilku lat działa aktywnie na Podkarpaciu. Pomaga kształcić przyszłych mechaników i inżynierów, ale teraz chce uruchomić polskie centrum inżynierskie. Już wiadomo gdzie powstanie siedziba. Wybór padł na Rzeszów i wieżowiec SkyRes, w którym firma wynajęła aż 6600 mkw powierzchni.

O wynajmie powierzchni biurowych przez Boeinga w Rzeszowie informuje agencja Cushman & Wakefield. To jedna z największych takich transakcji ostatnich lat w mieście.

Firma zajmie kilka pięter SkyRes, który liczy 14 pięter i jest pierwszym biurowcem klasy A w mieście. Powstał kilka lat temu. Swoją siedzibę wybrała tu firma doradcza Deloitte.

Wybór stolicy Podkarpacia przez Boeinga jeszcze bardziej umacnia pozycję naszej słynnej Doliny Lotniczej. Jest zachętą dla następnych inwestorów.

Ile kosztuje wynajęcie biura w Rzeszowie? Można zorientować się przeglądając ogłoszenia. Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji można dostać od 15 euro (ok. 70 zł) za mkw. To o połowę taniej niż w Warszawie.

boeing12
Szyld już jest. Boeing na tablicy przy SkyRes | UM w Rzeszowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj