14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Cały Rzeszów trzymał kciuki za Miłosza. Jak mu poszedł finał The Voice Kids 6?

REKLAMA

Telewizyjne Show w TVP2 – The Voice Kids to sposób na wyłonienie nowych muzycznych talentów. Jednym z nich jest rzeszowiak – Miłosz Skierski (13 l.). W sobotę, podczas finału programu, kciuki trzymało za niego całe Podkarpacie! Wygrana była bardzo blisko…

29 kwietnia program miał swój finał i Miłosz doszedł do ostatniego odcinka. Zawsze potrafił pokazać, że mikrofon i estrada to jego żywioł. Ale podczas finałowego koncertu zaskoczył wszystkich i pokazał się w nieco spokojniejszej, jazzowej odsłonie. Zaśpiewał znany hit Rihanny „Please don’t stop the music”.

Występ Miłosza publiczność w studiu nagroziła gromkimi brawami i wysoko oceniło je jury. Ale niestety, wokalista z Rzeszowa odpadł i nie znalazł się w ścisłej finałowej trójce, która rywalizowała o zwycięstwo. Ostatecznie 6 edycję The Voice Kids wygrała Martyna Gąsak (14 l.).

Choć główna nagroda była tylko jedna. Każdy z finalistów może czuć się wygranym. Program to przede wszystkim okazja, aby zaprezentować swoje możliwości i pokazać się szerokiej publiczności.

Miłosz to wykorzystał, bo to kolejny konkurs, w którym startował. Dzięki niemu cieszy się coraz większą popularnością. Już zapełnia się jego kalendarz z listą koncertów. Miasto, podczas niedawnej konferencji prasowej, obiecało wspomagać jego muzyczne wysiłki.

Muzyką muzyką, ale przecież Miłosz ma dopiero 13 lat! A co z nauką?

– Mam to wszystko dobrze poukładane. Niedługo będę zdawał egzamin ósmoklasisty i czuję się dobrze przygotowany. Już wiem które wybiorę liceum i jakie chcę potem skończyć studia – opowiadał podczas konferencji. We wszystkim spiera go mama Joanna. Jedno jest pewne – Miłosza jeszcze nie raz usłyszymy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj