-1 C
Rzeszów
czwartek, 30 listopada, 2023

Cały Rzeszów trzymał kciuki za Miłosza. Jak mu poszedł finał The Voice Kids 6?

REKLAMA

Telewizyjne Show w TVP2 – The Voice Kids to sposób na wyłonienie nowych muzycznych talentów. Jednym z nich jest rzeszowiak – Miłosz Skierski (13 l.). W sobotę, podczas finału programu, kciuki trzymało za niego całe Podkarpacie! Wygrana była bardzo blisko…

29 kwietnia program miał swój finał i Miłosz doszedł do ostatniego odcinka. Zawsze potrafił pokazać, że mikrofon i estrada to jego żywioł. Ale podczas finałowego koncertu zaskoczył wszystkich i pokazał się w nieco spokojniejszej, jazzowej odsłonie. Zaśpiewał znany hit Rihanny „Please don’t stop the music”.

Występ Miłosza publiczność w studiu nagroziła gromkimi brawami i wysoko oceniło je jury. Ale niestety, wokalista z Rzeszowa odpadł i nie znalazł się w ścisłej finałowej trójce, która rywalizowała o zwycięstwo. Ostatecznie 6 edycję The Voice Kids wygrała Martyna Gąsak (14 l.).

Choć główna nagroda była tylko jedna. Każdy z finalistów może czuć się wygranym. Program to przede wszystkim okazja, aby zaprezentować swoje możliwości i pokazać się szerokiej publiczności.

Miłosz to wykorzystał, bo to kolejny konkurs, w którym startował. Dzięki niemu cieszy się coraz większą popularnością. Już zapełnia się jego kalendarz z listą koncertów. Miasto, podczas niedawnej konferencji prasowej, obiecało wspomagać jego muzyczne wysiłki.

Muzyką muzyką, ale przecież Miłosz ma dopiero 13 lat! A co z nauką?

– Mam to wszystko dobrze poukładane. Niedługo będę zdawał egzamin ósmoklasisty i czuję się dobrze przygotowany. Już wiem które wybiorę liceum i jakie chcę potem skończyć studia – opowiadał podczas konferencji. We wszystkim spiera go mama Joanna. Jedno jest pewne – Miłosza jeszcze nie raz usłyszymy.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj