13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Ręka sprawiedliwości dosięgła go po 20 latach

REKLAMA

Ponad 20 lat widniał na liście ściganych przestępców. Nigdy nie zwracał na siebie uwagi. Myślał, że policja o nim zapomni. Ale nie zapomniała…

Ścigany 57-latek pochodzi z Dęblina w woj. lubelskim. Wyjechał z dala od rodzinnych stron, na południe Podkarpacia. W Krośnie i okolicach utrzymywał się z prac dorywczych i zamieszkał samotnie w jednym z bloków.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony, kiedy o 6 rano usłyszał łomot do drzwi i okrzyk: „Otwieraj! Policja!”.

57-latek był ścigany dwoma listami gończymi za oszustwa. Ma do odsiadki karę więzienia. Nie chciał płacić za swoje grzechy i ze strachu przed odsiadką ukrywał się ponad dwie dekady. Szczęście mu dopisywało, myślał, że już zawsze będzie cieszył się wolnością. Jednak ręka sprawiedliwości w końcu go dosięgła.

– Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące – mówi aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rykach – jednostki, która prowadziła poszukiwania.

Zobacz też:

Zaglądał, co klientka ma pod sukienką. Ex-dzielnicowy dostał wyrok

Groził sąsiadom, że ich spali, bo nie chcieli słuchać jak gra na akordeonie

Zabójca pielęgniarki z Jasła przed Sądem Najwyższym. Czy teraz wyjawi, co zrobił z ciałem?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj