30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Droga to nie tor rajdowy! Motocyklista pędził prawie 200 km/h

REKLAMA

3 600 zł mandatu i 29 punktów karnych – taką karę dostał 33-latek, który pędził na złamanie karku motocyklem na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola.

Motocyklista na ogonie miał radiowóz z wideoradarem, który zarejestrował prędkość pirata – 195 km/h na odcinku, gdzie znaki pozwalały jechać najwyżej 70 km/h.

Kierowca popełniał też inne wykroczenia: wyprzedzał na skrzyżowaniu, nie używał kierunkowskazów podczas zmiany pasów ruchu. W efekcie dostał 3 mandaty, które zsumowały się.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie znów musiał zdawać egzamin.

– Apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury, a stosowanie się do ustalonych przepisów, pozwoli nam bezpiecznie wrócić do naszych domów – przestrzega podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Zobacz też:

Wypadek na motocyklu. Dwie osoby w szpitalu

Groza na A4. Ukraiński kierowca mógł doprowadzić do wielkiej tragedii

Zgłosił włamanie, choć sam był intruzem w rodzinnym domu

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj