28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Zgłosił włamanie, choć sam był intruzem w rodzinnym domu

REKLAMA

25-latek okazał się intruzem we własnym domu w Rudniku nad Sanem. Złamał zakaz zbliżania się do rodzinnej posesji.

Wszystko zaczęło się od telefonu na policję. W niedzielę 30 października o godz. 2 mundurowi z Niska otrzymali zgłoszenie od młodego mężczyzny. Skarży się, że słyszy dziwne odgłosy i podejrzewa, że ktoś chce się włamać do jego rodzinnego domu.

Po chwili na miejsce przyjechał patrol. Nikogo podejrzanego nie było. Okazało się, że to autor wezwania – 25-latek jest intruzem we własnym domu.

– Mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się do swojego ojca, ponieważ stosował wobec niego przemoc. Teraz wykorzystał nieobecność swojego rodzica i przyszedł na noc do domu i tym samym naruszył zakaz zbliżania się do ofiary, a także jej bezpośredniego otoczenia – informują policjanci z Komendy Powiatowej w Nisku.

25-latek liczył, że wygodnie wyśpi się w swoim pokoju, ale stało się inaczej. Resztę nocy spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Potem dostał 500 zł grzywny za popełnione wykroczenie.

Zobacz też:

Golas o świcie na drodze. Nie wiedział kim jest i co robi

Z tłuczkiem i nożem na ratowników. Cios zatrzymał tablet

Słowak narozrabiał. Uciekał do Polski kradzionym autem i je rozbił

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj