6.4 C
Rzeszów
niedziela, 28 maja, 2023

Zgłosił włamanie, choć sam był intruzem w rodzinnym domu

REKLAMA

25-latek okazał się intruzem we własnym domu w Rudniku nad Sanem. Złamał zakaz zbliżania się do rodzinnej posesji.

Wszystko zaczęło się od telefonu na policję. W niedzielę 30 października o godz. 2 mundurowi z Niska otrzymali zgłoszenie od młodego mężczyzny. Skarży się, że słyszy dziwne odgłosy i podejrzewa, że ktoś chce się włamać do jego rodzinnego domu.

Po chwili na miejsce przyjechał patrol. Nikogo podejrzanego nie było. Okazało się, że to autor wezwania – 25-latek jest intruzem we własnym domu.

– Mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się do swojego ojca, ponieważ stosował wobec niego przemoc. Teraz wykorzystał nieobecność swojego rodzica i przyszedł na noc do domu i tym samym naruszył zakaz zbliżania się do ofiary, a także jej bezpośredniego otoczenia – informują policjanci z Komendy Powiatowej w Nisku.

25-latek liczył, że wygodnie wyśpi się w swoim pokoju, ale stało się inaczej. Resztę nocy spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Potem dostał 500 zł grzywny za popełnione wykroczenie.

Zobacz też:

Golas o świcie na drodze. Nie wiedział kim jest i co robi

Z tłuczkiem i nożem na ratowników. Cios zatrzymał tablet

Słowak narozrabiał. Uciekał do Polski kradzionym autem i je rozbił

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.4 ° C
7 °
6 °
85 %
1.5kmh
0 %
niedz.
19 °
pon.
21 °
wt.
20 °
śr.
18 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu