23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Grzegorz Braun upomina się o porody rodzinne. Podzielił się radosną nowiną

REKLAMA

– Jako kandydat na prezydenta chciałbym zadeklarować, że uczynię wszystko, by w Rzeszowie można było przeżywać ten ważny moment w sposób niezakłócony przez bezduszną rutynę i formalizm – mówi Grzegorz Braun o rodzinnych porodach. Podzielił się prywatną wiadomością. Sam jest przed kolejnym takim momentem w swoim życiu.

Grzegorz Braun podkreślił, że wspólne porody to wspaniałe wydarzenie w życiu każdej rodziny i ojcowie coraz chętniej chcą brać w tym udział.

– Dla mnie osobiście było to ważne i piękne przeżycie. Kolejne przede mną – przed moją żoną, dziećmi…. I to w najbliższych tygodniach. Nie ukrywam, że z wielką troską i niepokojem śledziliśmy bieg tych spraw w polskim życiu publicznym i medycznym. Do ostatniej chwili nie wiadomo, co nas spotka w szpitalu, kiedy przychodzić na świat będzie kolejne nasze dziecko – mówi Grzegorz Braun.

Kandydat przekonuje, że mając już własne doświadczenie, chciałby oszczędzić tego niepokoju rzeszowianom. Dlatego mocno opowiada się za respektowaną w szpitalach procedurą rodzinnych porodów.

– Dzieci powinny przychodzić na świat w warunkach komfortowych, jeśli chodzi o procedury medyczne, ale także kondycję psychiczną całej rodziny: matki, ojca i rodzeństwa. Musimy przywrócić stan normalności – mówi Grzegorz Braun.

Porody rodzinne przywrócone zostały w szpitalu Pro-Familia. – Chcielibyśmy, aby dyrektorzy pozostałych placówek zrobili to samo – apelują współpracownicy kandydata na prezydenta.

Grzegorz Braun: Porody rodzinne w Rzeszowie

Konferencja prasowa z dnia 26 maja na temat porodów rodzinnych, pod szpitalem Pro-Familia. Poruszam ważne kwestie związane z procedurą jaka się odbywa w szpitalu w związku z porodami rodzinnymi.

Opublikowany przez Grzegorz Braun Środa, 26 maja 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj