15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Poseł Braun traci lokal przy ratuszu. To reakcja na incydent w Sejmie

REKLAMA

Biuro Poselskie Grzegorza Brauna będzie musiało opuścić lokal przy ul. Słowackiego w Rzeszowie.

Polityk poinformował o tym 18 grudnia na konferencji prasowej. Stwierdził, że to decyzja władz Rzeszowa. Wcześniej lokal w kamienicy naprzeciwko ratusza przyznał śp. prezydent Tadeusz Ferenc. Ponoć teraz – jak przekonuje poseł – miasto nie chce przedłużyć umowy. – Będziemy szukać nowego miejsca – dodał Grzegorz Braun.

Poseł podczas konferencji stwierdził, że „na szczeblu centralnym władz RP ujawniła się nowa, wielka koalicja chanukowa”.

Swoje zachowanie w Sejmie – gaszenie świec chanukowych gaśnicą – nazwał interwencją poselską i „aktem przywrócenia normalności”. Dodał, że nie żałuje tego incydentu. – Żałuję tylko, że nie miałem pod ręką gaśnicy pianowej – dodał Braun.

Konferencja była cały czas zakłócana przez aktywistę Obywateli RP, który krzyczał do megafonu: „precz z antysemityzmem”.

Poseł Grzegorz Braun wieczorem spotkał się ze swoimi sympatykami. Przyszło tak wiele osób, że polityk wyszedł przed lokal i tam odpowiadał na pytania.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj