28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Grzegorz Braun na gali boksu. Kibice go oblegali

REKLAMA

To była pierwsza gala boksu zawodowego z udziałem publiczności w tym roku w Polsce. Knockout Boxing Night odbył się w niedzielę na Podpromiu w Rzeszowie. Wśród kibiców znaleźli się także kandydaci na prezydenta miasta. Po spotkaniu wiele osób chciało zrobić sobie zdjęcie z Grzegorzem Braunem.

Spragnieni sportowych wrażeń kibice dopisali. Hala była oblegana przez fanów boksu. Na koniec wydarzenia odbyła się walka, na którą wszyscy czekali: Różański – Szpilka. Emocje były ogromne, ale krótkie. 2 minuty i 24 sekundy – tyle bowiem potrzebował Łukasz Różański, by przez nokaut pokonać Artura Szpilkę.

Dla Łukasza to największy sukces w karierze.

Wśród publiczności nie zabrakło znanych osób. Grzegorz Braun pojawił się w swojej charakterystycznej czapeczce „Star Wars” i natychmiast został rozpoznany wśród kibiców.

– Moi Sympatycy podchodzili, by zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe, wesprzeć mnie dobrym słowem czy porozmawiać chwilę o przyszłości Rzeszowa – napisał na Facebooku Grzegorz Braun.

Po zakończeniu gali boksu zawodowego Knockout Boxing Night miałem "pełne ręce roboty". Moi Sympatycy podchodzili by…

Opublikowany przez Grzegorz Braun Niedziela, 30 maja 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj