8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Sprzedawczynie przechytrzyły rabusia

REKLAMA

W końcu się doigrał. Odważne sprzedawczynie z drogerii w Mielcu przechytrzyły zuchwałego rabusia. Opryszek znalazł się bez wyjścia.

Drogeria przy ul. Niepodległości w Mielcu jest chętnie odwiedzana przez klientów. Z zamieszania postanowił skorzystać cwaniak, który ukradł dwa flakoniki drogich perfum i zwiał.

Pracownice sklepu nie zdążyły zatrzymać złodzieja, ale zapamiętały jego twarz. Były zaskoczone, kiedy następnego dnia bezczelny rabuś znów pojawi się w sklepie. Liczył na łaty łup, ale spotkało go coś, czego się nie spodziewał. Obsługa drogerii zamknęła drzwi na klucz i wezwała policję.

Oprych znalazł się w potrzasku, a mundurowi dostali go jak na tacy.

Podejrzanym okazał się 29-latek. Przyznał się, że kradł, aby w ten sposób zdobyć pieniądze, ponieważ nie pracuje i nie ma gdzie mieszkać. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut popełnienia przestępstwa. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

Zobacz też:

Oszuści oskubali konto. Straty 400 tys. zł!

Ojciec podciął córce gardło, a potem sobie. Poszło o majątek

Panie z poczty uratowały seniora przed oszustwem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj