24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Oszuści oskubali konto. Straty 400 tys. zł!

REKLAMA

37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego stracił prawdziwą fortunę. Oszuści wyczyścili jego konto i ukradli 400 tys. zł.

Mężczyzna postanowił pomnożyć swój majątek i zainteresował się ogłoszeniem w internecie o wielkich zyskach z gry na giełdzie. Wszedł na stronę serwisu, zostawił swoje dane i niebawem zgłosiła się do niego „analityk giełdowa”.

Poszkodowany miał wrażenie, że ma do czynienia z poważną firmą. Na początku wpłacił minimalną wymaganą kwotę 1000 zł i szybko ucieszył się z wiadomości, że wygrał 400 dolarów!

Mężczyzna nie chciał więcej jednak ryzykować i postanowił zrezygnować z dalszych usług. Wtedy serwis go zablokował, a do tego z banku zaczęły przychodzić esemesy o transakcjach. Okazało się, że przestępcy wykonali osiem przelewów zagranicznych, wypłacając wszystkie pieniądze z konta. Sprawą teraz zajmuje się policja.

Zobacz też:

Musi spłacać nieswoje pożyczki. To było oszustwo szefowej!

Podstępny sprzedawca. Tak kantował swoją firmę

Kantują na węglu! Uważaj na „okazje”

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj