24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Rower odzyskany!

Policjanci dopadli rabusia. Lenistwo będzie go słono kosztować

REKLAMA

Mieleccy policjanci rozprawili się z pewnym leniuszkiem. Nie chciało mu się iść na nogach, postanowił pojechać na cudzym. Jak to się skończyło?

Rano policjanci z Mielca otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru. Z przekazanych informacji wynikało, że właścicielka pojazdu zostawiła go na stojaku, przed głównym wejściem do Urzędu Pracy w Mielcu, po czym weszła do budynku. Niestety po powrocie okazało się, że sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę zabrał pozostawiony bez zabezpieczenia jednoślad.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli do akcji. Dzięki szybkiej analizie monitoringu, ustalili sprawcę – 62-letniego mieszkańca Dąbrówki Wisłockiej. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Radomyślu zatrzymali podejrzanego, który przyznał się do winy. Powód? „Nie chciało mi się iść pieszo” – wyznał.

Odzyskany rower trafił z powrotem do szczęśliwej właścicielki. Teraz złodziej odpowie za swoje lenistwo przed sądem. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

![Dzielnicowy st. asp. Przemysław Stalmach ze skradzionym rowerem](fot. KPP Mielec)

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj