14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Auta z mroczną przeszłością

REKLAMA

Tym razem złodziejom się nie udało. Straż Graniczna w Medyce ujawniła dwa kradzione samochody, którymi kierowali Ukraińcy. Próbowali wjechać z Polski do swojego kraju. Podczas kontroli, okazało się, że citroen został zrabowany we Włoszech. Jego wartość oszacowano na 35 tys. zł. Autem podróżowała 25-letnia kobieta.

Drugie podejrzane auto to bus renault o wartości 50 tys. zł, którego kradzież została zgłoszona w Holandii. Okazało się, że 44-latek za kierownicą także jest poszukiwany listem gończym. Ma do odsiadki 100 dni aresztu za wcześniejsze występki.

Z powodu pandemii i mniejszego ruchu granicznego kradzionych aut na granicy jest mniej. Ale i tak od początku roku tylko na podkarpackim odcinku wschodniej granicy zatrzymano 50 pojazdów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj