16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Groza na granicy. Pijany tirowiec w slipkach nie patrzył na ludzi i taranował szlabany

REKLAMA

Groza i absurd na przejściu w Medyce! Pewien nietrzeźwy kierowca ciężarówki postanowił potraktować graniczny szlaban jako swoje prywatne drzwi do przygód. Niestety, przedtem zdążył potrącić jedną osobę i otarł się o samochody, które cierpliwie oczekiwały na przejazd. Kiedy wszyscy sądzili, że to już koniec szaleństwa, okazało się, że sprawcą tego chaosu jest 52-letni Polak z województwa świętokrzyskiego. Co ciekawe, w momencie zatrzymania miał on aż 2,6 promila alkoholu!

Na szczęście, odważni strażnicy wygrzebali go z kabiny w samych slipkach. Wygląda na to, że mężczyzna planował ekscytującą podróż na Ukrainę, ale niestety nie potrafił racjonalnie wyjaśnić swojego działania. Trzeba przyznać, że tragedia mogłaby być o wiele większa, gdyby nie odważny patrol, który tuż przed tym szalonym przejazdem zdjął osoby czekające na przekroczenie granicy z drogi.

Tirowiec musi teraz liczyć się z konsekwencjami. Za swój wybryk odpowie przed sądem. Pracę już stracił, bo policja odebrała mu prawo jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj