21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek na boisku. Kacper miał tylko 18 lat

REKLAMA

Podkarpacki świat spotu w żałobie. Zginął piłkarz klubu sportowego Bizon Medyka – 18-letni Kacper. Wypadek wydarzył się podczas prac porządkowych na boisku. Młodzieniec przygotowywał murawę przed niedzielnym meczem.

Kacper kochał sport i kochał piłkę. W swoim klubie Bizon Medyka udzielał się nie tylko jako zawodnik. Dał się poznać także jako świetnych organizator i działacz. To on w przeddzień ważnego meczu, postanowił zadbać o jakość boiska. Kierował ciągnikiem z doczepionym specjalnym walcem, którym wygładzał murawę.

Niejasne są okoliczności tragedii. Mężczyzna prawdopodobnie wypadł z maszyny i zginął w wyniku obrażeń. Ciągnik przez chwilę jechał sam, bez jakiejkolwiek kontroli. Przebił ogrodzenie i zatrzymał się na trybunach.

Mimo reanimacji życia Kacpra nie udało się uratować. Niedzielny mecz B-klasy w Medyce został odwołany. Koledzy z innych klubów swoje mecze rozpoczynali od minuty ciszy. W ten sposób chcieli uczcić pamięć zmarłego 18-latka.

Sprawę wypadku wyjaśniają prokuratura i policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj