30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Słowak narozrabiał. Uciekał do Polski kradzionym autem i je rozbił

REKLAMA

Słowak rozbił kradzione auto w Daliowej w powiecie krośnieńskim. 25-latek uciekał ze swojego kraju. Został zatrzymany podczas obławy Straży Granicznej.

Do nietypowej sytuacji doszło 25 października. Polskie służby graniczne otrzymały zgłoszenie, że do Polski pędzi kradzionym autem złodziej. Mężczyzna przekroczył granicę w Barwinku. Za poszukiwaną skodą octavią, na czeskich numerach ruszył pościg Straży Granicznej.

Mundurowi przeprowadzili obławę w pobliskiej Daliowej. Właśnie w tej wsi ścigany rozbił samochód na barierkach. Auto nie nadawało się do dalszej jazdy. Uszkodzona felga koła zrobiła się kwadratowa.

Pirat nie tracił animuszu. Dalej próbował ulotnić się pieszo. Jego plany szybko pokrzyżowali funkcjonariusze. Zatrzymali Słowaka i przekazali go w ręce policjantów. 25-latek przyznał się do kradzieży skody i spowodowania kolizji. Śledczy ustalają, w którym kraju będzie odpowiadał za rabunek. Za stłuczkę i spowodowanie zagrożenia odpowie w Polsce.

Zobacz też:

Ten Strażnik Graniczny nie ma sobie równych!

Jak to? SOK wlepi mniejszy mandat niż policja?

Ukradli koparkę. Łup ukryli w sąsiednim powiecie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj