25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Ukradli koparkę. Łup ukryli w sąsiednim powiecie

REKLAMA

Rabusie połasili się na minikoparkę, którą wypatrzyli na prywatnym placu w Lutoryżu pod Rzeszowem. Załadowali łup na przyczepkę i odjechali z nim pod Łańcut. Niebawem dosięgła ich ręka sprawiedliwości.

Kradzież okazała się kosztowna. Wartość minikoparki oraz skradzionych wraz z nią elektronarzędzi właściciel oszacował na 100 000 zł.

Policjanci przeprowadzili drobiazgowe śledztwo. Ślady, własne informacje doprowadziły ich do podejrzanych. W ręce mundurowych wpadł 28 i 29-latek. Udało się też odnaleźć łup, który był ukryty w powiecie łańcuckim.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut włamania z kradzieżą. Przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia. Na razie prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policji, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj