28.2 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Wysyp pijanych kierowców. Jeden uderzył w dom, innego zatrzymał świadek

REKLAMA

W ostatnich dniach na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego nastąpił wysyp pijanych kierowców. Każdy z nich ryzykował życiem swoim i innych ludzi. Na szczęście wpadli, zanim zdążyli zrobić komuś krzywdę. Jeden uderzył w dom, drugi został ujęty przez świadka i policjanta drogówki po służbie.

Przed sklepem w Ropczycach pijany 58-latek próbował odjechać autem. Wszystko widział świadek, który dobiegł do samochodu i wyciągnął ze stacyjki kluczyki. Szofer był mocno niezadowolony. Machał nerwowo rękami. Wtedy nadjechał policjant drogówki po służbie, który pomógł zatrzymać pijaka. Okazało się, że 58 latek ma 2 promile i nie ma prawa jazdy. Grozi mu 2 lata odsiadki.

Inny „mistrz kierownicy” uderzył w dom. Do zdarzenia doszło w Brzezinach. 36-latek kierował BMW i swoją jazdę zakończył na prywatnej posesji. Auto uderzyło w ścianę budynku. Na szczęście domownikom nic się nie stało. Szofer miał 1,5 promila alkoholu. Także grozi mu do 2 lat odsiadki.

Zobacz też:

Auto na zielonej granicy. Kierowca spieszył się do dziewczyny

Małżeństwo zginęło na przejeździe w Jadachach. Osierociło troje dzieci

Wypadek na S19 i gigantyczny korek

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj