30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Auto na zielonej granicy. Kierowca spieszył się do dziewczyny

REKLAMA

Zwykle przez zieloną granicę przedzierają się ludzie z Ukrainy do Polski. Ale pewien 35-latek z Rumunii wybrał odwrotny kierunek. W okolicach Medyki zamierzał dojechać autem na ukraińską stronę polnymi drogami.

Volkswagen golf zmierzający w kierunku pasa granicznego został wypatrzony przez kamery z wieży obserwacyjnej. Natychmiast zareagował patrol Straży Granicznej. Kierowca zatrzymał się między słupami granicznymi Polski i Ukrainy. Chciał jechać dalej przez krzaki. Po drugiej stronie miała na niego czekać dziewczyna.

35-latek został zatrzymany przez polskich funkcjonariuszy. Dlaczego mężczyzna nie skorzystał z normalnego przejścia? Wymienił kilka powodów. Nie chciało mu się stać w kolejce, nie miał ważnego paszportu, a poza tym najkrótszą drogę pokazała mu nawigacja.

Rumun za swoją nonszalancję dostał 500 zł mandatu.

Zobacz też:

Rabuś wrócił na miejsce włamania. Wkrótce tego pożałował

19-latek wiózł znajomych. Pasażerowie trafili do szpitala

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj