12.7 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Wypadek na S19 i gigantyczny korek

REKLAMA

Wypadek na S19 koło Stobiernej na wysokości stacji BP. Droga została kompletnie zablokowana. Jeszcze trzy godziny po wypadku gigantyczny korek utworzył się na pasie z Rzeszowa w kierunku Lublina.

W środę, 13 kwietnia około godz. 15 na S19 doszło do zderzenia skody oraz jeepa. Autem firmowym – skodą kierował 41-latek ze Świdnika w woj. lubelskim. Mężczyzna jechał w kierunku swojego domu. Według wstępnych ustaleń policji, szofer podczas wyprzedzania zjechał na przeciwny pas i doprowadził do wypadku. Ze skodą zderzył się jeep na krakowskich numerach, którym kierowała 20-latka i była razem z 19-letnią pasażerką.

Siła zderzenia była ogromna. Jeep koziołkował i przewrócił się na bok. Pasażerka jeepa została ranna i trafiła do szpitala. Do szpitala karetka zabrała również kierowcę skody.

Z powodu wypadku na S19 utworzyły się ogromne korki. Największy z nich powstał na pasie z Rzeszowa w kierunku Lublina. Jeszcze trzy godziny po zdarzeniu sznur samochodów ciągnął się wiele kilometrów.

Zobacz też:

Potrącenie nastolatki na pasach. Kierowca dostał słony mandat

Tragiczny wypadek motocyklisty w Hyżnem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj