21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Na sesji w Chłopicach radny źle się poczuł. „Ktoś coś wsypał mi do wody”

REKLAMA

Niecodzienny przebieg miały obrady Rady Gminy Chłopice w powiecie jarosławskim. W trakcie dyskusji jeden z radnych podniósł rękę i zgłosił, że źle się czuje. Kazał zabezpieczyć butelkę z wodą, która stała na jego stoliku. Stwierdził, że ktoś mu coś do niej dosypał…

Radni Chłopic obradowali 13 stycznia. Przewodniczący otworzył dyskusję nad budżetem i jako pierwszy zgłosił się radny Stanisław Niećko. Poprosił o przerwę i zameldował, że źle się czuje.

Stwierdził, że stało się to po tym, jak napił się wody.

„Ktoś coś wsypał w czasie przerwy mi do wody. Źle się czuję i muszę iść do lekarza” – stwierdził

Potem dodał, że serce mu mocno bije i wzrosło mu ciśnienie. Wstając od stolika, polecił zabezpieczyć butelkę z wodą,

Radny pojechał do szpitala na badania. Razem z nim wyszedł zastępca przewodniczącego rady gminy, aby w razie konieczności udzielić pomocy.

Przerwa trwała 15 minut. Potem obrady wznowiono. Wcześniej przewodniczący poinformował, że o zdarzeniu zostały powiadomione organy państwa. – Czekamy na decyzję, co było przyczyną, że pan radny poczuł się źle. Nie wiemy. Człowiek jest tylko człowiekiem. W każdej chwili może nastąpić różna sytuacja ze stanem zdrowia – tłumaczył przewodniczący rady.

Do gminy przyjechała policja. Zabezpieczyła szklankę i butelkę z wodą. Przesłuchała pracowników gminy.

Sesja była transmitowana online – 1:07:26 – radny zgłasza problem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj