15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Skorzystał z okazji i zwinął mercedesa. Jego szczęście nie trwało długo

REKLAMA

25-letni zuchwalec grasował w Chłopicach w powiecie jarosławskim. Skorzystał z okazji i ukradł z posesji mercedesa. Wcześniej przed Urzędem Gminy w innym aucie wybił szybę.

Chłopice to spokojna miejscowość. Wszyscy wszystkich znają. Ludzie ufają sobie tak bardzo, że często nie zamykają drzwi. Zostawiają nawet kluczyki w samochodzie.

Tak było z mercedesem. Stał zaparkowany na posesji. 51-letni właściciel poszedł w tym czasie do zabudowań gospodarczych po opał do kominka, który chciał przewieźć samochodem. Ze zdziwieniem usłyszał odgłos uruchomionego silnika. Po chwili zobaczył, że jego auto odjeżdża, a za kierownicą siedzi młody mężczyzna.

Złodziej zwęszył okazję i ukradł pojazd. Pojechał nim do sklepu. Tu poszukiwany samochód zauważyli dzielnicowi. Mundurowi przeprowadzili szybką interwencję. Rabuś już wrzucił wsteczny bieg i chciał odjeżdżać. Ale stróże prawa mu na to nie pozwolili.

Zatrzymanym okazał się miejscowy 25-latek. Zanim ukradł mercedesa, zupełnie bez powodu, wybił szybę w innym samochodzie, zaparkowanym przed Urzędem Gminy. – Wszystko widziała pani na przystanku i podniosła alarm. Sprawca poszedł dalej… – opowiada nam mieszkanka Chłopic.

Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Odzyskany SUV wrócił do właściciela.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj