25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

San oddał ciało

Tragiczny finał poszukiwań. Teraz jest smutna pewność

REKLAMA

W domu czekała na nią rodzina, w tym malutka córeczka. Policjanci z jarosławskiej komendy od wielu miesięcy poszukiwali 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. Patrycja wyszła z domu 27 października 2023 r. około godz. 10, udając się w nieznanym kierunku. Teraz odnaleziono jej ciało.

Kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zostawiła dokumenty, pieniądze. Zabrała tylko telefon, ale był nieaktywny. – Patrycja powinna przyjmować regularnie leki, których przy sobie nie posiada – przekazywali jej bliscy, kiedy rozpoczynała się akcja poszukiwacza.

Funkcjonariusze sprawdzali każdy trop. W licznych działaniach, prowadzonych na rzece San i w jej okolicy, brali udział również strażacy, funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT oraz mieszkańcy.

W chwili zaginięcia, serwis „Fakt” rozmawiał z mężem zaginionej. Pan Tomasz opowiedział, że od około trzech tygodni jego żona cierpiała na bezsenność i niepokój.

Rodzina mieszka na co dzień mieli w Piekarach Śląskich. Mimo że zawsze była razem, przed zaginięciem maż zostawił żonę u matki razem pięciomiesięczną córeczką Aleksandrą, aby nie była sama, gdy on sam był w pracy. Dodał, że regularnie przyjeżdżał co tydzień na kilka dni.

Szukano pomocy lekarskiej dla kobiety i dobierano leki, lecz z niewielkim skutkiem.

W niedzielę, 2 czerwca przypadkowy świadek w okolicach Leżajska zauważył ludzkie ciało w rzecze San. Okazało się, że to ciało zaginionej Patrycji. 7 czerwca odbędzie się pogrzeb kobiety.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj