6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Policjant ugodzony w brzuch przez awanturnika

REKLAMA

Domowa awantura w Wyszatycach pod Przemyślem zakończyła się rozlewem krwi. Ciężko ranny został policjant. Został godzony nożem w brzuch.

Wszystko działo się 17 sierpnia. 31-letni mężczyzna wpadł w furię. Zaczął demolować mieszkanie. Jego ojciec zadzwonił pod 112 z prośbą o interwencję.

Gdy przyjechały służby, awanturnik zabarykadował się. Groził, że zabije każdego, kto się do niego zbliży. Jak się okazało, nie były to puste słowa.

Policjanci prowadzili negocjacje, ale słowa i prośby niewiele pomogły. Ze względu na to, że mężczyzna zagrażał sobie i otoczeniu, podjęto decyzję o jego zatrzymaniu i siłowym wejściu do pomieszczenia, w którym się ukrył.

Podczas interwencji napastnik zaatakował 40-letniego policjanta, który otrzymał cios nożem. Ostrze głęboko wbiło się w brzuch. Na szczęście w pobliżu była załoga karetki, która natychmiast przystąpiła do czynności ratunkowych.

Ranny funkcjonariusz trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj