14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Sylwestrowy łup

Z mieszkania wynieśli 400 tys. zł

REKLAMA

Ci rabusie udowodnili starą prawdę. Sylwester, święta to pora ich żniw.

Dlaczego tak się dzieje? Z prostego powodu. Nieobecność właścicieli w domu jest wysoce prawdopodobna. Tak było w Przemyślu. Kiedy domownicy bawili się na imprezie, rabusie ogołacali ich mieszkanie.

O sprawie moglibyśmy się nigdy nie dowiedzieć. Szkoda. Policja nie podaje na bieżąco takich informacji, aby ostrzegać ludzi i działać dla dobra ogółu. Robi to dopiero wtedy, gdy udaje się kogoś zatrzymać. Teraz łapcie newsa! Właśnie policja zatrzymała złodziei z Przemyśla. Wpadli w woj. świętokrzyskim. Ich łupem padło złoto i gotówka. Straty wyliczono na 420 tys. zł. Cześć łupu udało się odzyskać.

Najważniejsze, że sprawiedliwości może stać się zadość. Zatrzymano trzech mężczyzn i kobietę. Grupa w wieku 43-52 lat. Wszyscy zostali aresztowani.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj