14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Mały miś boi się ciemności

REKLAMA

Tam coś jest – myśli mały miś. Strach czai się w ciemności i nie daje spokoju. Nawet kolacja się nie liczy. Maluch w końcu nie wytrzymuje i robi wszystko, aby to COŚ mama sama obadała swoim czujnym wzrokiem. Oto niezwykła scenka z bieszczadzkiego lasu nagrana fotopułapką leśników z Cisnej.

Niedźwiedzią rodzinkę zwabiła łania upolowana wcześniej przez wilki. Matka z młodym znalazła kolację i zabrała się za pałaszowanie mięska. Scenkę rozświetliła kamera leśników.

Mały miś jednak nie myśli o jedzeniu. Spokoju mu nie daje ciemność za krzakami. Nasłuchuje, wypatruje i się boi. – Tam coś jest – myśli nieboraczek. A mama? Zupełnie nie reaguje na niepokoje swojego synka. W końcu młodziak nie wytrzymuje. Przesuwa matulę na swoje miejsce i schowany za jej plecami liczy na to, że ta swoim czujnym okiem obada ciemność.

Jak widać, po sekundzie samica wraca do kolacji, dając do zrozumienia maluchowi, że ma jakieś zwidy.

Może to strach, może zwyczajne marudzenie przy jedzeniu? Dla misia warto jednak napełnić sadło, bo już niedługo trzeba będzie ululać się do zimowego snu.

Kolacja z mamą

Łania zabita przez wilki została przywłaszczona przez mamę z młodym niedźwiadkiem.

Opublikowany przez Nadleśnictwo Cisna Lasy Państwowe Poniedziałek, 19 października 2020

Zobacz też:

Wykupione z fermy srebrne liski znalazły nowy dom

Siostry położyły papieża w stodole

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj