-12.5 C
Rzeszów
czwartek, 9 lutego, 2023

Najnowsze

Zmarła znana chirurg. „Do końca ratowała zdrowie i życie pacjentów”

Praktycznie do końca ratowała zdrowie i życie swoich pacjentów – napisali przyjaciele z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, żegnając swoją wieloletnią koleżankę – lek. med. Danutę Skorupską-Pasierbską (†65).

REKLAMA

Zespół Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu dzieli się smutną wiadomością. We wpisie na Facebooku powiadomił o śmierci swojej koleżanki – doktor Danuty Skorupskiej-Pasierbskiej. Doktor przegrała nierówną walkę z chorobą nowotworową. Zmarła w nocy z 8 na 9 listopada.

Pani Danuta była chirurgiem i wieloletnim pracownikiem pogotowia. Ostatnio pełniła funkcję kierownika specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubaczowie.

Leczyła pacjentów także w poradniach w Przeworsku, Jarosławiu, wcześniej także w szpitalu wojskowym w Przemyślu. Była ceniona za wiedzę i doświadczenie, ale też za uśmiech i serdeczne podejście do pacjentów.

„Pani Danuto, nie mówimy żegnaj tylko do zobaczenia!” – piszą koledzy z pogotowia.

Niestety mamy do przekazania kolejną przykrą wiadomość, jaka dotarła do nas w ostatnim czasie. W nocy z wtorku na środę,…

Opublikowany przez Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Środa, 9 listopada 2022

CZYTAJ TEŻ:  To były szczątki pana Jerzego. Rodzina wyprawiła pogrzeb. Sprawa jednak wciąż pozostaje zagadką
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zamglenia
-12.5 ° C
-9.7 °
-14.3 °
91 %
1.5kmh
30 %
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
2 °
pon.
3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu