14.4 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Zmarła znana chirurg. „Do końca ratowała zdrowie i życie pacjentów”

REKLAMA

Praktycznie do końca ratowała zdrowie i życie swoich pacjentów – napisali przyjaciele z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, żegnając swoją wieloletnią koleżankę – lek. med. Danutę Skorupską-Pasierbską (†65).

Zespół Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu dzieli się smutną wiadomością. We wpisie na Facebooku powiadomił o śmierci swojej koleżanki – doktor Danuty Skorupskiej-Pasierbskiej. Doktor przegrała nierówną walkę z chorobą nowotworową. Zmarła w nocy z 8 na 9 listopada.

Pani Danuta była chirurgiem i wieloletnim pracownikiem pogotowia. Ostatnio pełniła funkcję kierownika specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubaczowie.

Leczyła pacjentów także w poradniach w Przeworsku, Jarosławiu, wcześniej także w szpitalu wojskowym w Przemyślu. Była ceniona za wiedzę i doświadczenie, ale też za uśmiech i serdeczne podejście do pacjentów.

„Pani Danuto, nie mówimy żegnaj tylko do zobaczenia!” – piszą koledzy z pogotowia.

Niestety mamy do przekazania kolejną przykrą wiadomość, jaka dotarła do nas w ostatnim czasie. W nocy z wtorku na środę,…

Opublikowany przez Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Środa, 9 listopada 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj