23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Zmarła 11-letnia Zuzia. Otruł ją czad

REKLAMA

Jeszcze w środę za zdrowie Zuzi w kolbuszowskiej kolegiacie odbywały się modlitwy. Ale nadziei już nie ma. Następnego dnia do wszystkich dotarła smutna wiadomość. 11-latka przegrała walkę o życie. Dziewczynka trafiła do szpitala z powodu zatrucia czadem.

„Ludzie, których kochamy zostają na zawsze bo zostawiają ślad w naszych sercach” – napisała szkoła w pożegnaniu swojej uczennicy z klasy IV.

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 27.01.2022 roku odeszła od nas nasza uczennica klasy 4 A Zuzia…

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej Czwartek, 27 stycznia 2022

Rozdzierającymi sera słowami podzieliła się też matka dziewczynki, która na Facebooku zamieściła przejmujący wpis:

„Kochani, 11 lat temu Bóg dał nam najwspanialsza osobę na świecie. Dzisiaj postanowił nam ją zabrać. Może ma jakiś plan wobec niej oby. Dziękuję za każde wsparcie modlitwę, za wszystko. Pomimo tylko 11 lat Zuzia wniosła więcej do tego świata niż nie jedna osoba dorosła. Żegnamy Cię, córeczko. Tańcz tam na górze, nagrywaj tik toki i opiekuj się nam”.

To kolejna tragedia w rodzinie, bo pół roku temu zmarł dziadek dziewczynki.

Dramat zaczął się w łazience

Jak ustalili policjanci, dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli. Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę. Kobieta rozpoczęła reanimację, na miejsce wezwano służby ratownicze. Jak ustalono, w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 14 lat i 3 miesięcy, którym nic się nie stało. Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu.

Wypadek w Kolbuszowej to ogromna tragedia… Jest żal, współczucie, ale też przestroga. Nie lekceważmy zagrożenia. Jeśli ktoś ma piecyk na gaz w mieszkaniu, koniecznie niech zaopatrzy się w czujnik czadu. W krytycznej sytuacji może w porę nas ostrzec.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj