24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Kierowca z promilami

Wjechał oplem pod pociąg

REKLAMA

Jazda po alkoholu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Oto skutki: pijany kierowca w Krzątce w powiecie kolbuszowskim wjechał oplem pod pociąg. Można mówić o cudzie, bo 31-latek przeżył.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 kwietnia, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Krzątka. Kierujący samochodem osobowym zderzył się z pociągiem towarowym. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 16. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem insignia 31-latek z gminy Majdan Królewski, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Wola Baranowska – Hrubieszów.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący oplem był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. W związku z odniesionymi obrażeniami został on przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj