13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Dramat w Widełce. Zderzył się z filarem

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Widełce w powiecie kolbuszowskim. W filar wiaduktu uderzył volkswagen. 35-letni kierowca z pow. rzeszowskiego jechał sam. Zginął na miejscu.

Jak informuje policja w Kolbuszowej, do zdarzenia doszło przed północą 25 stycznia w Widełce, na drodze krajowej nr 9, na odcinku Kolbuszowa – Rzeszów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w betonowy filar wiaduktu kolejowego.
W wyniku zdarzenia 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował tym pojazdem poniósł śmierć. Mężczyzna jechał sam.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Ciało 35-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Kolbuszowa

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj