15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Podkarpacka policja w żałobie. Na wieczną służbę odszedł dzielnicowy – asp. sztab. Jerzy Sidorski

REKLAMA

Był zawsze blisko mieszkańców. Rozwiązał tysiące ludzkich problemów. Dzielnicowy aspirant sztabowy Jerzy Sidorski odszedł nagle i niespodziewanie. Był policjantem, związanym z komendą w Nisku. Jego śmierć to wielka i bolesna strata dla całej lokalnej społeczności.

Niżański policjant przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników złożył komendant wojewódzki policji w Rzeszowie – nadinsp. Dariusz Matusiak.

Aspirant sztabowy Jerzy Sidorski służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie.

– W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności – wspominają zmarłego przyjaciele z policji.

Pan Jerzy przebywał na urlopie. Zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj