6.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 marca, 2023

Podkarpacka policja w żałobie. Na wieczną służbę odszedł dzielnicowy – asp. sztab. Jerzy Sidorski

Był zawsze blisko mieszkańców. Rozwiązał tysiące ludzkich problemów. Dzielnicowy aspirant sztabowy Jerzy Sidorski odszedł nagle i niespodziewanie. Był policjantem, związanym z komendą w Nisku. Jego śmierć to wielka i bolesna strata dla całej lokalnej społeczności.

REKLAMA

Niżański policjant przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników złożył komendant wojewódzki policji w Rzeszowie – nadinsp. Dariusz Matusiak.

Aspirant sztabowy Jerzy Sidorski służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie.

– W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności – wspominają zmarłego przyjaciele z policji.

CZYTAJ TEŻ:  Na tę drogę czekają kierowcy. Miasto rusza z przetargiem

Pan Jerzy przebywał na urlopie. Zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
słabe opady deszczu
6.3 ° C
7.7 °
4.8 °
96 %
2.1kmh
100 %
pon.
6 °
wt.
4 °
śr.
6 °
czw.
9 °
pt.
11 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu