24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek

Śmierć nadjechała o 2 w nocy na S19

REKLAMA

Droga wydawała się pusta i bezpieczna. Niespodziewanie jednak doszło do wypadku. Dostawczy peugeot najechał na forda, który podążał w tym samym kierunku. Kierowca osobówki był niewinną ofiarą. To była ostatnia jego podróż.

Do tragedii doszło 24 maja po godz. 2, na drodze S 19, na wysokości miejscowości Domostawa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dostawczy peugeot zderzył się z jadącym w tym samym kierunku osobowym fordem.

W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 55-letni kierowca osobowego forda. 27-latek, kierujący peugeotem, trafił do szpitala.  

Droga w tym miejscu była zablokowana. Funkcjonariusze niżańskiej komendy, wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Zgromadzony materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj