21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Oszust z 46 zarzutami

Wyłudził usługi transportowe na 250 tysięcy złotych!

REKLAMA

Kolejny oszust za kratkami! 39-letni mężczyzna wyłudził usługi transportowe na kwotę blisko 250 tysięcy złotych. Dzięki niżańskim policjantom, którzy zgromadzili obszerny materiał dowodowy, przestępca usłyszał 46 zarzutów i trafił za kratki.

Pod koniec maja niżańscy policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą zakończyli śledztwo dotyczące 39-letniego mężczyzny, podejrzanego o wyłudzanie usług transportowych. Według ustaleń funkcjonariuszy, przestępczy proceder trwał od grudnia 2021 roku. W tym okresie mężczyzna zlecał różnym firmom spedycyjnym w kraju przewóz towarów zarówno w Polsce, jak i za granicą, nie regulując należności za wykonane usługi.

Na skutek jego działań, kilka firm transportowych poniosło straty, które łącznie wyniosły blisko 250 tysięcy złotych. Policjanci zgromadzili obszerny materiał dowodowy, który umożliwił zatrzymanie podejrzanego.

Pod koniec maja funkcjonariusze przedstawili 39-latkowi 46 zarzutów dotyczących wyłudzeń usług transportowych. W toku śledztwa okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe lata.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj