16.1 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Tragedia na drodze. Volkswagen po zderzeniu wylądował w rowie. Zginął 30-latek

REKLAMA

Ogromna tragedia na drodze w Brzezówce pod Ropczycami. 30-latek nie przeżył zderzenia z ciężarówką.

Drogowy dramat rozegrał się w środę 9 listopada około godz. 15 na drodze krajowej nr 94. Osobowym volkswagenem kierował 30-latek.

Według policji kierowca osobówki podczas wyprzedzania innych samochodów, uderzył w tył naczepy ciężarówki, którego szofer rozpoczął manewr skrętu w lewo.

Siła zderzenia była ogromna. Volkswagen został kompletnie rozbity. Auto zostało odrzucone poza drogę i zatrzymało się w głębokim rowie.

Z pomocą służb z wraku wydobyto nieprzytomną ofiarę. 30-latek trafił do szpitala. Jego stan był jednak krytyczny. Lekarze robili wszystko co w swojej mocy, aby ratować mężczyznę. Niestety jego życia nie udało się ocalić.

Wypadek w Brzezówce: Na to policja zwraca uwagę

W komunikacie prasowym dotyczącym wypadku policja napisała, że kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności. W informacji zaznaczono jednak, że to wstępne ustalenia funkcjonariuszy. Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśni dopiero śledztwo.

Policja zwraca uwagę, aby często spotykany w przepisach prawa o ruchu drogowym zwrot: „zachować szczególną ostrożność” traktować naprawdę serio. – Zawsze, kiedy podejmiemy decyzję o wykonaniu manewru wyprzedzania, upewnijmy się, czy możemy to zrobić w sposób bezpieczny dla siebie, jak również innych uczestników ruchu drogowego – uczulają funkcjonariusze drogówki.

Wypadek w Brzezówce
Wypadek w Brzezówce. Volkswagen zderzył się z ciężarówką | Fot. KPP Ropczyce

Zobacz też:

Babcia z promilami. Wiozła autem dwie wnuczki!

Chcesz zmienić opony? Tyle musisz czekać w kolejce

Dramat na przejściu przy dworcu PKS. Zginęła emerytowana nauczycielka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj