20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

4-latek wspinał się po balkonie. Krzyczał do ludzi na ulicy, że mama i tata śpią pijani

REKLAMA

Mały wszystko wygadał. Stał samotnie na balkonie i krzyczał do obcej kobiety: „Ciocia, zabierz mnie na plac zabaw, bo rodzice śpią pijani”.

Wszystko działo się w niedzielę 15 maja około godz. 16 przy ul. Wyspiańskiego Tarnobrzegu. 4-letni chłopczyk bawił się na balkonie na I piętrze. Stał na pufie i wychylał się poza balustradę balkonu. W pewnym momencie, zaczął wspinać się po barierce.

Kobieta pobiegła pod balkon, na którym znajdowało się dziecko i błagała malucha, aby nie skakał. Starała się namówić go do powrotu do mieszkania.

Obawiając się o dalszy los dziecka, postanowiła spróbować dostać się do mieszkania, w którym był chłopiec. Weszła do środka i sama zabrała dziecko. Tymczasem rodzice nadal smacznie spali…

Obudzili ich dopiero policjanci. 29-letnia matka chłopca miała 0,64 promila alkoholu w organizmie, a 54-letni mężczyzna 1,24 promila alkoholu w organizmie. Ponieważ chłopiec był głodny, policjanci kupili mu jedzenie.

Z uwagi, że rodzice nie byli w stanie sprawować należytej opieki, 4-latek trafił pod opiekę rodziny.

Rodzice za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj