21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Śmierć przed dyskoteką. Zginął 24-letni Ukrainiec. Aresztowano Ormianina

REKLAMA

Młode życie zostało brutalnie przerwane. W Mielcu został dotkliwie pobity 24-letni Jurii z Ukrainy. Mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Policja zatrzymała Ormianina.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. Mimo szybkiej reanimacji 24-latek zmarł. Co, zaskakujące sekcja wstępnie wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci była niewydolność serca, związana z chorobą mężczyzny. Ponadto na ciele ofiary stwierdzono obrażenia głowy, ale nie były to rany śmiertelne.

Policja szybko zatrzymała 27-letniego obywatela Armenii. To znajomy Ukraińca. Obaj wspólnie wynajmowali stancję i razem też pracowali.

Śledczy ustalili, że obaj mężczyźni bawili się na tej samej dyskotece. Wyszli w trakcie imprezy na papierosa i prawdopodobnie doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią młodego Ukraińca.

Zatrzymany 27-letni Davitow D. był nietrzeźwy. W poniedziałek śledczy ściągali na miejsce tłumacza, aby go przesłuchać.

– Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 24-letniego mężczyzny oraz znieważenia policjantów podczas zatrzymania. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowy areszt dla podejrzanego. W sprawie trwają dalsze czynności – informuje Urszula Chmura, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Zobacz też:

Tragedia na przejeździe w Tryńczy. Zginął 37-latek

Tragedia na zakręcie w Radawie. Zginął 20-letni kierowca volkswagena

Zabił Natalię (†18 l.) i mieszkał z jej ciałem. Akt oskarżenia dla 21-latka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj