13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Tragedia na przejeździe w Tryńczy. Zginął 37-letni strażak

REKLAMA

Takie miejsca błędów nie wybaczają. Wymagają od kierowcy maksymalnej ostrożności. Starcie z pociągiem, auto nie ma szans, nawet ciężarowe. Właśnie tragiczny finał miał wypadek w Tryńczy w powiecie przeworskim. Zginął 37-letni szofer. Ofiarą okazał się zawodowy strażak z Leżajska.

Do wypadku doszło w poniedziałek 9 maja, około godz. 15.30. Przejazd w Tryńczy nie ma szlabanów jest za to znak STOP. Kierowca wjechał na tory, mimo że poruszał się nimi szynobus z Przeworska do Stalowej Woli.

Uderzenie było potężne. Wokół fruwały fragmenty roztrzaskanego pojazdu. Z kabiny nic nie zostało. Wyleciał z niej nawet silnik. Kierowca samochodu nie miał najmniejszych szans. Zginął na miejscu.

Ofiarą okazał się 37-latek z powiatu leżajskiego. Zmarły Marcin był zawodowym strażakiem, pracował w komendzie powiatowej w Leżajsku. W czwartek, 12 maja w Dębnie odbył się jego pogrzeb.

Nikomu z pasażerów i obsługi pociągu nic się nie stało. Podróżni musieli dokończyć podróż zastępczym pojazdem. Szynobus został uszkodzony i trzeba było go odholować.

Sprawę wypadku badają prokuratura i policja.

W dniu dzisiejszym poraz drugi rozległ się dźwięk syreny alarmowej. O godzinie 15:24 dyżurny SK KP PSP w Przeworsku…

Opublikowany przez OSP KSRG Tryńcza Poniedziałek, 9 maja 2022

Zobacz też:

Dramat przez pękniętą oponę

Tragedia na zakręcie w Radawie. Zginął 20-letni kierowca volkswagena

Groźna czołówka. W aucie roczne dziecko

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj