15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Brawurowa ucieczka z sądu. Policja dopadła ściganego opryszka i ocaliła honor

REKLAMA

Jest dobrze zbudowany i ma mnóstwo tatuaży. Właśnie takiego typa poszukiwano w całej Polsce. Policjanci jego schwytanie postawili sobie za punkt honoru, bo opryszek uciekł im z sądu w Stalowej Woli. Po 6 dniach obława zakończyła się sukcesem. 31-letni Piotr M. został zaskoczony w Lublinie i wrócił za kratki.

Do ucieczki doszło 29 czerwca. 31-latek trafił na rozprawę. Odpowiada za wymuszenie rozbójnicze, narkotyki i pobicie. Z taką zbieraninę zarzutów grozi mu do 10 lat odsiadki. Dotąd był aresztowany. Z celi doprowadzili go policjanci.

Na sali rozpraw sąd polecił zdjąć kajdanki mężczyźnie, a ten jakby tylko na to czekał. Bezczelnie wykorzystał oswobodzone ręce. Przeskoczył przez ławę oskarżonych i – ku zaskoczeniu wszystkich – wybiegł z sali, a potem budynku.

Natychmiast zrobiło się wielkie zamieszanie. Mundurowi ruszyli w pogoń, ale oprych okazał się niezłym sprinterem. Przepadł gdzieś między uliczkami.

Wkrótce na poszukiwania ruszyły wszystkie patrole w mieście. Wkrótce akcję rozszerzono na cały kraj.

We wtorek 6 lipca nastąpił przełom. Wieczorem policjanci wytropili Piotra M. na jednej z ulic w Lublinie. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Pożegnał się z wolnością i wrócił do zakładu karnego. Teraz pobyt za kratami może mu się przedłużyć o kolejne 2 lata. Taka kara grozi mu bowiem za ucieczkę.

Zobacz też:

Połamał szlaban na granicy. Zatrzymały go kolczatki

Wywrotka opla na A4. W środku 3 osoby

Pan Dionizy (†92) zginął na przejściu. Auto pędziło 145 km/h! Kierowca usłyszał zarzuty

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj