14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Biało-czerwony front

Konwencja samorządowa w Stalowej Woli. Jarosław Kaczyński wzywa do marszu!

REKLAMA

Mobilizacja w polskiej polityce! Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, ogłosił na konwencji samorządowej w Stalowej Woli początek procesu, który może zmienić oblicze kraju. W dramatycznym wystąpieniu wezwał do zjednoczenia w walce przeciwko zakłamaniu i hipokryzji, które rzekomo zalewają polską scenę polityczną.

„Musimy przestać być krajem, w którym zakłamanie i hipokryzja stały się normą” – zdecydowanie oznajmił Kaczyński. „Musimy odrzucić te zgubne tendencje i stanowczo powiedzieć dość!”.

W środku owacji i entuzjazmu zebranych, lider Prawa i Sprawiedliwości apeluje do obywateli, aby przyłączyli się do wielkiego marszu, który ma odbyć się 10 maja w Warszawie.

Inicjatywa marszu, zainicjowana przez Solidarność, spotkała się z szerokim poparciem także PiS. „Nie ma miejsca na podziały – musimy działać razem!” – powiedział prezes.

Prezes zaznaczył, że należy iść jako jedność – „jako biało-czerwoni!”. Wzywał do utworzenia potężnego biało-czerwonego frontu, gotowego bronić polskich wartości i wolności.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj