22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Matka i jej dwóch synów w płonącym domu. Na pomoc ruszyli sąsiedzi

REKLAMA

Tragiczny pożar w miejscowości Mrzygłód w powiecie sanockim. Śmierć w płomieniach poniósł 55-letni mężczyzna. Sąsiedzi ruszyli na pomoc i wezwali strażaków. Uratowano 79-letnią emerytkę. Ocalał także 48-latek.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 21. Pierwsi zareagowali sąsiedzi. Zanim dojechali strażacy młody mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia wyłamał kopniakiem drzwi wpadł do środka płonącego domu. W kłębach dymu odnalazł emerytkę, która miała problem z oddychaniem. W tym czasie przybyli druhowie OSP. Wspólnie wynieśli starszą panią. Karetka zabrała ją do szpitala. Kobieta była poparzona.

Nic nie stało się 48-latkowi, który ocalał z pożaru. Trzeci z domowników – jego brat – 55-latek nie zdążył uciec. W trakcie akcji gaśniczej ratownicy ujawnili jego zwłoki.

Decyzją prokuratora ciało 55-letniego mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Pożar całkowicie zniszczył niedawno wyremontowany dom. Rodzina straciła wszystko.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj