22 C
Rzeszów
piątek, 19 sierpnia, 2022

Najnowsze

W pożarze domu zginął 54-latek. Przed tragedią doszło do dziwnych sytuacji

Mężczyzna wcześniej pukał do sąsiadów i jak wspominają, był dziwnie pobudzony. Opowiadał niestworzone historie, że ktoś mu rozbiera komin, wyciąga cegłówki. Wezwano nawet pogotowie. Kiedy wydawało się, że 54-latek jest już spokojny, rozegrał się dramat. W jego domu wybuchł pożar. Życia gospodarza nie udało się uratować.

REKLAMA

Do tragedii doszło w południe, 2 listopada w miejscowości Kobylany w powiecie krośnieńskim. Murowany dom położony jest na uboczu. Nagle wybuchł w nim pożar. Palić zaczęło się od środka. Ogromna temperatura wysadzała w oknach szyby. Uwolnione na zewnątrz pomarańczowe języki ognia sięgały dachu.

Mieszkańcy ruszyli na ratunek. Próbowali wejść do domu. Drzwi były zamknięte. Szarpnęli i udało się je otworzyć, ale w środku panowało piekło.

Dopiero strażacy wbiegli na strych i tam znaleźli właściciela. Wynieśli go na zewnątrz, ale szans na ratunek nie było. Lekarz stwierdził zgon.

Przyczyny śmierci ustala prokuratura. Bada także przyczyny pożaru. Prawdopodobnie właściciel sam zaprószył ogień.

54-latek mieszkał samotnie. – Był spokojny, od wielu lat był abstynentem. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło i dlaczego doszło do tej tragedii – mówią znajomi mężczyzny.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
22 ° C
25.4 °
20.5 °
67 %
3.1kmh
0 %
pt.
25 °
sob.
33 °
niedz.
30 °
pon.
32 °
wt.
31 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu