22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

W pożarze domu zginął 54-latek. Przed tragedią doszło do dziwnych sytuacji

REKLAMA

Mężczyzna wcześniej pukał do sąsiadów i jak wspominają, był dziwnie pobudzony. Opowiadał niestworzone historie, że ktoś mu rozbiera komin, wyciąga cegłówki. Wezwano nawet pogotowie. Kiedy wydawało się, że 54-latek jest już spokojny, rozegrał się dramat. W jego domu wybuchł pożar. Życia gospodarza nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w południe, 2 listopada w miejscowości Kobylany w powiecie krośnieńskim. Murowany dom położony jest na uboczu. Nagle wybuchł w nim pożar. Palić zaczęło się od środka. Ogromna temperatura wysadzała w oknach szyby. Uwolnione na zewnątrz pomarańczowe języki ognia sięgały dachu.

Mieszkańcy ruszyli na ratunek. Próbowali wejść do domu. Drzwi były zamknięte. Szarpnęli i udało się je otworzyć, ale w środku panowało piekło.

Dopiero strażacy wbiegli na strych i tam znaleźli właściciela. Wynieśli go na zewnątrz, ale szans na ratunek nie było. Lekarz stwierdził zgon.

Przyczyny śmierci ustala prokuratura. Bada także przyczyny pożaru. Prawdopodobnie właściciel sam zaprószył ogień.

54-latek mieszkał samotnie. – Był spokojny, od wielu lat był abstynentem. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło i dlaczego doszło do tej tragedii – mówią znajomi mężczyzny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj