14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Ratunek przed komendą. Szybka akcja ocaliła życie emeryta

REKLAMA

Liczyła się każda sekunda. Na szczęście w pobliżu była komenda policji, a w niej ludzie, którzy wiedzieli co należy robić. Dzięki nim ocalono życie 68-letniego emeryta, który nagle stracił przytomność na ulicy.

Do zdarzenia doszło w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. W biały dzień 68-latek zasłabł i upadł na środku jezdni. Wszystko działo się na oczach przypadkowej kobiety, która od razu pobiegła na dyżurkę i podniosła alarm.

Nie wahając się ani chwili na ratunek ruszył policjant zajmujący się wykroczeniami. Dołączyła do niego pracownica cywilna. Oboje zaczęli prowadzić reanimację, bo poszkodowany w wyniku upadku poważnie zranił się w głowę i przestał oddychać.

Resuscytacja okazała się skuteczna. 68-latkowi po chwili wrócił puls, odzyskał też przytomność. Wkrótce mieszkaniec Strzyżowa został przekazany ratownikom medycznym, którzy przewieźli go do szpitala. 

Policjant i pracownica mogą czuć się prawdziwymi bohaterami. Gdyby nie ich szybka pomoc, mogło dojść do tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj