13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

W domu było tylko 6° C. Pan Stanisław (80) zamarzał

REKLAMA

Pod Dubieckiem, w powiecie przemyskim senior miał w domu tylko 6° C. Zamarzał! Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Czujnością wykazali się sąsiedzi. Pomogli policjanci.

Pan Stanisław ma 80-lat. Mieszka w domu jednorodzinnym w miejscowości Winne koło Dubiecka. Jest samotny. Podupadł na zdrowiu i nie miał nawet siły napić w piecu. Mógł tylko okryć się wszystkim, co miał pod ręką. Ale niewiele to pomogło. Cały trząsł się z zimna. Tak znaleziono go leżącego w łóżku.

Pomoc nadeszła dzięki sąsiadom, którzy zaniepokoili się, że nie widać z dymu komina, a senior od 3 dni nie pokazuje się w okolicy. Jego mieszkanie było zamknięte od środka.

Policjanci przejęli się zgłoszeniem. Udało im się odemknąć drzwi werandy i wejść do środka. Wtedy znaleźli półprzytomnego mężczyznę. Trafił do szpitala.

Sąsiedzi podziękowali przede wszystkim policjantom z Dubiecka. Napisali nawet list, dziękując funkcjonariuszom za ich skuteczną interwencję.

Sąsiedzi także zasługują na medal.

list dubiecko

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj