25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Śmierć 23-latki w Nowy Rok. Co stało się w Izdebkach?

REKLAMA

23-letnia Kamila bawiła się na sylwestra na prywatce. W Nowy Rok, w domu, gdzie odbywała się impreza, znaleziono jej ciało.

O sprawie głośno jest w Izdebkach, a także w Dynowie, skąd pochodziła 23-latka. Studentka pielęgniarstwa dała się zaprosić znajomym na wspólną zabawę. Jak ustalił FAKT, była na jednej imprezie, a potem pojechała do Izdebek na kolejną domówkę. W Nowy Rok, po godz. 14 znaleziono jej powieszone ciało. Mimo reanimacji, jej życia nie udało się uratować.

Wśród mieszkańców pojawiły się plotki sugerujące, że kobieta mogła paść ofiarą gwałtu i zabójstwa. Ale śledczy tego nie potwierdzają.

Jak poinformowała Fakt oficer prasowa brzozowskiej policji, tuż po zdarzeniu do wyjaśnienia zatrzymano czterech mężczyzn, ale niebawem wszystkich zwolniono. – Sekcja zwłok nie wykazała, by do śmierci ofiary przyczyniły się osoby trzecie – powiedziała portalowi młodszy aspirant Joanna Baranowska z policji w Brzozowie.

5 grudnia obył się pogrzeb Kamili w miejscowości pod Dynowem. 23-latka spoczęła w rodzinnym grobie razem ze swoim tatą (†37 l.), który 11 lat wcześniej także zmarł tragicznie.

Zobacz też:

Zaglądał, co klientka ma pod sukienką. Ex-dzielnicowy dostał wyrok

Rozbił butelkę na głowie kolegi i go okradł

Dwie siostrzyczki potrącone na przejściu przy szkole. Spóźniona reakcja kierowcy

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj