13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Dwie siostrzyczki potrącone na przejściu przy szkole. Spóźniona reakcja kierowcy

REKLAMA

Groza na przejściu przy szkole na Słocinie w Rzeszowie. Dwie siostry w wieku 7 i 10 lat zostały potrącone przez rozpędzony samochód. Dzieci zamiast na lekcje, trafiły do szpitala.

– O matko! – jęknęli ludzie, widząc drogowy dramat. Pisk opon i po chwili dwie dziewczynki leżały na asfalcie. Przyjechała karetka, która natychmiast zabrała poszkodowane siostry do szpitala. Policja informuje, że życiu dzieci nie zagraża niebezpieczeństwo. Uff… Na szczęście!

Wszystko działo się w czwartek, 5 stycznia około godz. 7:35. Dziewczynki szły do szkoły. Skorzystały z przejścia, które nie ma świateł, ale jest pracownik, który przeprowadza pieszych. Nigdy dotąd nie było tu wypadku. Przeprowadzacz widząc uczennice podniósł tablicę STOP, wszedł na zebry, ale kierowca audi zareagował zbyt późno.

Szoferem okazał się 24-letni mieszkaniec Rzeszowa. Był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj