-12.5 C
Rzeszów
czwartek, 9 lutego, 2023

Najnowsze

Znieczulica? Nie w tym wypadku!

Znieczulica to problem współczesnego świata. Ale na szczęście są ludzie, którym los innych nie jest obojętny. W Rzeszowie na ul. Okulickiego kierowca zainteresował się seniorem, który przewrócił się na chodniku i złamał nogę.

REKLAMA

Świadek podszedł do 70-latka, ułożył w odpowiedniej pozycji, zadzwonił po karetkę i pocieszył. A potem podwiózł swoim autem żonę poszkodowanego do szpitala, która bardzo martwiła się o męża. Pomocnym kierowcą okazał się policjant ze Strzyżowa, który wtedy był prywatnie.

Niby zwykły gest, ale jak ważny dla osoby, która otrzymała w trudnej sytuacji bezinteresowną pomoc. 70-latek z Rzeszowa napisał list z podziękowaniami do komendyCo się stało z panem Jerzym? Po roku od zaginięcia znaleziono kości:

„Pan Andrzej Skwierz jako pierwszy udzielił mi pomocy psychicznej i fizycznej… za co mu jestem bardzo wdzięczny, aby takich policjantów i ludzi było najwięcej w waszej policji…” .

Fragment listu emeryta

Zobacz też:

CZYTAJ TEŻ:  Krzysztof Rutkowski nie wierzy w winę oskarżonych w sprawie gwałtów na dziecku w Malawie

O włos od tragedii. Dziecko zadławiło się cukierkiem na cmentarzu

Dramatyczny wypadek w kamieniołomie. Na pomoc ruszyło GOPR

Co się stało z panem Jerzym? Po roku od zaginięcia znaleziono kości

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zamglenia
-12.5 ° C
-9.7 °
-14.3 °
91 %
1.5kmh
30 %
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
2 °
pon.
3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu