30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Znieczulica? Nie w tym wypadku!

REKLAMA

Znieczulica to problem współczesnego świata. Ale na szczęście są ludzie, którym los innych nie jest obojętny. W Rzeszowie na ul. Okulickiego kierowca zainteresował się seniorem, który przewrócił się na chodniku i złamał nogę.

Świadek podszedł do 70-latka, ułożył w odpowiedniej pozycji, zadzwonił po karetkę i pocieszył. A potem podwiózł swoim autem żonę poszkodowanego do szpitala, która bardzo martwiła się o męża. Pomocnym kierowcą okazał się policjant ze Strzyżowa, który wtedy był prywatnie.

Niby zwykły gest, ale jak ważny dla osoby, która otrzymała w trudnej sytuacji bezinteresowną pomoc. 70-latek z Rzeszowa napisał list z podziękowaniami do komendyCo się stało z panem Jerzym? Po roku od zaginięcia znaleziono kości:

„Pan Andrzej Skwierz jako pierwszy udzielił mi pomocy psychicznej i fizycznej… za co mu jestem bardzo wdzięczny, aby takich policjantów i ludzi było najwięcej w waszej policji…” .

Fragment listu emeryta

Zobacz też:

O włos od tragedii. Dziecko zadławiło się cukierkiem na cmentarzu

Dramatyczny wypadek w kamieniołomie. Na pomoc ruszyło GOPR

Co się stało z panem Jerzym? Po roku od zaginięcia znaleziono kości

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj